פטנט - פטנטים

פטנטים - תהליך רישום פטנטים בשילוב צוות טכני לפיתוח פטנט

בחברתנו צוות מנוסה בעל 25 שנות ניסיון בקידום פטנטים בארץ ובעולם, אנשי הפיתוח והשיווק בתחום הפטנטים בחברתנו משלבים בעבודתם עורכי פטנטים המייעצים בעניין בקשת הפטנט המוגשת לרשות הפטנטים.

פטנטים משלב הרעיון השילוב החל מהשלב הרעיוני בין המחלקות השונות בחברתנו מאפשר ליזם ולממציא למקסם את הפוטנציאל הגלום בהמצאתו. בשלב הרעיוני הממציא מקבל עזרה טכנית מאנשי התכנון אשר מבצעים תכנון קונספט עקרוני, אלו הם השרטוטים אשר יוגשו בבקשת הפטנט למשרד הפטנטים. כבר בשלב זה עורך הפטנטים מתחיל לכתוב ולנסח את בקשת הפטנט ואיש התכנון נותן הנחיות טכניות לעורך הפטנטים. שילוב זה עוזר לממציא הן בפן הטכני והן בעניין הגשת בקשת פטנט למשרד הפטנטים.

בשלב הבא חברתנו יכולה לתכנן ולייצר דגם ואב טיפוס, כמו כן חברתנו מכינה חומר פרסומי וסרטון אנימציה המהווה כלי עזר למכירת הפטנט ובשלב הסופי מחלקת השיווק והמכירות עוזרת לממציא במכירת הפטנט וההמצאה על ידי פניה לחברות ומשקיעים ועל ידי הצגת הפטנט בתערוכות.

פטנט - צריך להציג די פרטים טכניים ברישום פטנטים וגם אם אלו קיימים כדאי להרחיבם

ממציא בעל רעיון או המצאה חשוב שיגן עליה בטרם החל לשווקה ולהפיצה, על מנת שיוכל לשמור על בלעדיות בנושא המצאתו החדשה וזאת על ידי רישומה כפטנט.

חברתנו מספקת שירותים משלב הרעיון ועד למוצר, תוכל להתרשם על קצה המזלג ממספר מוצרים ופטנטים, חברתנו משלבת בעבודתה עורך פטנטים אשר עורך ורושם פטנט לממציאים, השילוב בין אנשים טכניים ועורך הפטנטים עוזר הן לצד הטכני והן למיקסום והגדרת הפטנט באופן שהיזם מפיק תועלת מרבית מהמצאתו ולמנוע הגשת פטנטים תיאורטיים ולא מעשיים.

ראה סרטון פטנטים קצר לדוגמאות של פיתוח פטנטים ומוצרים, רישום פטנטים בישראל ובעולם מאפשר לממציא לקדם ולמכור את המצאתו, אם יש לך רעיון או פטנט צור קשר וקבע פגישת היכרות חינם.

 

הסכם סודיות בטרם רישום פטנט

בטרם ביצוע העבודה אנו חותמים על הסכם סודיות, חשוב שהממציא יחתום על הסכם סודיות לפני שיציג את ההמצאה/רעיון, כדאי לוודא שזהו גוף אמין בעל שם ומוניטין שניתן לסמוך עליו ויכבד את הסכם הסודיות שנחתם. כדאי לבדוק את הניסיון והיכולות של הגוף שמציגים לו את הרעיון, על מנת לא להחמיץ הזדמנות עסקית בעלת רעיון טוב. חשוב לוודא שאותו גוף יהיה בעל היכולות להתקדם לשלבים הבאים לאחר החיפוש, על מנת שניתן יהיה ליישם את ההמצאה והפטנט על הצד הטוב ביותר.

לפני הגשת בקשת הפטנט כדאי לפתח את הרעיון/המצאה ולבצע תכנון קונספט עקרוני וזאת על מנת שלא ייוצר מצב בו הממציא מגיש בקשה לפטנט בטרם מיקד את המצאתו פיתח וחשב על שיטות היישום והתועלת שניתן להפיק מההמצאה, דבר היכול לגרום לכך שפרטים החסרים בהגשת הפטנט יכולים לגרום לפגיעה בחוזקו והיקפו.

הממציא יכול לקדם את המצאתו מבחינה עסקית למכירת בקשת רישום הפטנט בישראל ובעולם, לגייס משקיעים ולפנות לחברות פוטנציאליות.

לפרטים וחתימה על הסכם סודיות אנא לחץ כאן או טלפן 03-9721187.

רישום פטנט וייצור דגם

 

במאמרי הפטנטים באתר קיים מידע חלקי שאינו מלא, יש צורך להתייעץ עם עורך פטנטים בכל מקרה ומקרה באופן ספציפי, רישום פטנטים וניסוח עריכה לפטנט יכולה להשתנות לפי צרכי הממציא וקשורה גם לפן הטכני ודרך ביצוע ההמצאה בפועל, לכן שילוב בין צוות טכני ועורך פטנטים במקרים רבים נחוץ כדי שלא יוגשו בקשות לרישום פטנטים שבסופו של דבר לא יכללו את דרך הביצוע בפועל בפיתוח המוצר וביישום בבניית אב הטיפוס, גם אם לממציא יש די פרטים טכניים לצורך רישום פטנט כדאי להתייעץ עם צוות טכני בעל ניסיון בתחום הפטנטים שיכול להוסיף פרטים ודרכי ביצוע שונות שירחיבו את היקף ההגנה שבפטנט בכדי למנוע העתקה על יד מתחרים פוטנציאליים.

לאחר הגשת בקשת רישום פטנט בישראל או בעולם, למבקש הבקשה יש תאריך בכורה לפי אמנת פאריס המקנה לו את האפשרות להגיש בקשות רישום פטנטים במדינות נוספות בעולם ולבקש את תאריך הבכורה מיום הגשת בקשת הרישום הראשונה ובתנאי שטרם עברו 12 חודשים מיום ההגשה הראשונה.

הממציא לאחר הגשת בקשת רישום פטנט ברשות הפטנטים בישראל או במשרד פטנטים מחוץ לישראל, יכול לקדם את המצאתו מבחינה עסקית למכירת בקשת רישום הפטנט בישראל ובעולם, לגייס משקיעים ולפנות לחברות פוטנציאליות.
 
פטנט במשרדי הפטנטים הנם כלי ואמצעי למכירת ההמצאה והרעיון, אנו מלווים את הממציאים לאחר הגשת בקשת פטנט, בתהליך פיתוח המוצר, פנייה לחברות ומשקיעים, הכנת סרטוני אנימציה ומצגות, אותם מציגים בפני מתעניינים פוטנציאליים בהמצאה, במטרה לקבל הכנסות, אם בתשלום חד פעמי או בתמלוגים או בשילוב שלהם ובדרכים עסקיות שונות, על מנת ליצור רווחים והכנסות לממציא וליזם.
 


מעוניין לקדם את הרעיון או ההמצאה שלך? צור איתנו קשר עוד היום