תכנון ופיתוח, שירטוטים ומצגות

שרטוטים

בשלב ראשון של תהליך קידום ההמצאה/ רעיון והתקדמות המצאתית כדאי לבצע תכנון קונספט עקרוני. תכנון זה מיועד לפתח את ההמצאה מבחינה עקרונית ועל מנת שהממציא יוכל לעמוד על התועלת שבהמצאתו ולמצות את האפשרויות שניתן להשתמש בהמצאה.

שלב זה הנו חשוב והכרחי גם מהטעם של מיצוי הפוטנציאל העסקי. פעמים רבות בתכנון הקונספט הממציא מוצא תועלת וערך מוסף רב אשר משפר את המצאתו.

תכנון מהרעיון למוצר

חברתנו מספקת שירותים משלב הרעיון ועד לשלב המוצר.

בדרך כלל בשלב ראשון כדאי לבצע תכנון קונספט ורק לאחר מכן לעבור לשלב של תכנון הנדסי עם מידות.

תכנון הנדסי הנו שרטוטי עבודה לפני ביצוע הדגם.

מצגות

לעיתים כדאי להכין מצגת המדגימה את המוצר בתלת מימד כך שמשווק או משקיע יוכל לראות את המוצר בצורה ברורה יותר הממחישה את חזות המוצר ופעולותיו.
מטרת המצגת היא לעזור בהצגת ההמצאה למתעניינים פוטנציאלים.

סרטון אנימציה לעסקים ויזמים

סרטון אנימציה ומצגת עסקית באמצעות הדמיה ממוחשבת, יכול להוות יתרון שיווקי משמעותי, הכנסת אפליקציות במצגת עסקית או בסרט תדמית מציג פתרונות וחוויה בשימוש במוצר או בשרות.

סרטוני האנימציה מותאמים לדרישת הלקוח ומלווים בשרטוטים טכניים, במידת הצורך.

בשלב ראשון אנו לומדים את המוצר או את השרות אותו רוצים להציג בסרטון האנימציה, בשלב השני מחליטים על תסריט ובשלב השלישי עוברים לביצוע הסרטון על-פי היעדים אותם מציג המזמין.

הפקת סרטוני אנימציה מתאימים למוצרים, לשירותים, כסרטוני תדמית, כסרטון נלווה לתערוכות, למצגות עסקיות וכסרטון אנימציה טכני וכיוצב'.
סרטון אנימציה מאפשר לממציאים, ליזם ולחברה להציג את המוצר או השרות באופן ממוקד תוך העברת מסר מהיר ומדויק הנותן יתרון בתהליך המכירה.

לחץ כאן כדי לצפות בדוגמא לסרטון אנימציה וצרו עמנו קשר כדי שנוכל להציג לכם סרטונים בתחום עניינכם.

מעוניין לקדם את הרעיון או ההמצאה שלך? צור איתנו קשר עוד היום