אודות

חברת אב טיפוס פטנטים והמצאות מספקת שירותים משלב הרעיון ועד למוצר, החברה עוסקת בפטנטים בתחומים מגוונים,
בחברה צוותים מתחומים שונים בעלי ידע וניסיון בקידום המצאות משלב הרעיון, היתרון שבעבודה עם חברתנו שאנו יודעים לשלב בין תחומים טכניים שונים ומורכבים שלעיתים דרושים בפיתוח מוצר או מכונה ובניית דגם או אב טיפוס, כמו כן לחברה מחלקות שונות שיכולות לעזור לממציא וליזם בפן הטכני, בשילוב עם עורכי פטנטים וצוות שיווקי המטפל בתקציר מנהלים והכנת תוכנית עסקית, מצגות וסרטון אנימציה, כמו כן בפנייה לחברות ומשקיעים פוטנציאליים לפי תחום ההמצאה.

החברה מורכבת מצוות עם ניסיון של יותר מ-25 שנה בפיתוח מוצרים ופטנטים שזכו להצלחה רבה בישראל וברחבי העולם, שילוב ובניית אסטרטגיה וקשר הדוק בין בעלי המקצוע שעוזרים לממציא בקידום המצאתו מאפשרים ניהול פרויקטים והמצאות שיוצר יתרון לממציא הן מבחינת עלויות והוצאות המיזם והן מבחינת טיב העבודה המשולבת בין המחלקות השונות.

חברת אב טיפוס פטנטים והמצאות בע"מ עוזרת לממציאים יזמים וחברות בשלב הראשון להגדיר ולאפיין את ההמצאה על ידי הכנת תכנון קונספט עקרוני, קרי שרטוטים שבשלב מאוחר יותר ניתן להציג למשקיעים וחברות פוטנציאליים, כמו כן שרטוטים אלו מועברים לעורך פטנטים שיכול לערוך בקשת פטנט על סמך תכנון הקונספט. החברה מתכננת ובונה דגם ולאחר מכן עוברת לשלב העיצוב וייצור אב טיפוס, כמו כן מכינה חומרים שיווקים כגון מצגות וסרטון אנימציה, תקציר מנהלים ותוכנית עסקית המשמשת את הממציאים והיזמים בעת גיוס משקיעים.

הפגישה הראשונה הנה בחינם וללא כל עלות על מנת לבחון את ההמצאה בכדי שנוכל לספק ללקוח הצעת מחיר לקידום המצאתו, כמו כן חברת אב טיפוס פטנטים והמצאות בע"מ חותמת על הסכם סודיות עם הממציא ומתחייבת לשמירת סודיות על פי הסכם הסודיות ותנאיו, לחברה מוניטין וניסיון רב בקידום המצאות מורכבות והן בהמצאות "פשוטות" בעיקר בתחומי מוצרי צריכה, מוצרים לבית ולמשרד, המצאות בתחום התוכנה ואפליקציות, המצאות ופטנטים ברפואה ובטחון, משחקים ומוצרי תינוקות וילדים, פטנטים לתחום התחבורה, תחומים ירוקים כגון מים וחשמל, ועוד תחומים רבים ומגוונים באלקטרוניקה פלסטיקה, חשמל ואינסטלציה, ביוטכנולוגיה, אוטומציה, פיקוד ובקרה.

ביכולתנו לנהל פרוייקטים מורכבים ורב תחומיים.

• תחומי התמחות: פלסטיקה ומתכת, חשמל ואלקטרוניקה, מכשור ובקרה, אוטומציה ומכאניקה, מחשבים ומיקרו מחשבים, תוכנה אופטיקה ועוד....

• בחברתנו עובד צוות מומחים מתחומים שונים בעלי ניסיון באינטגרציה ושילוב טכנולוגיות שונות במוצר אחד איכותי, יעיל וזול.

• ברשותנו מתקנים וציוד מתקדמים, בית מלאכה מכאני ומעבדת אלקטרוניקה, המאפשרים לנו לספק ללקוחותינו דגמים ואבי טיפוס באיכות גבוהה.

• הלקוח יכול לבחור בשיטת העבודה הנוחה לו בתהליך מימוש ההמצאה בהתאם ליכולתו הכלכלית.

• אנו עובדים לפי אבני דרך, בהתאם לדרישת הלקוח, ומלווים אותו מתחילת הדרך ועד להצלחת המוצר. אנו משקיעים ותומכים ברעיונות של ממציאים כאשר הם בעלי פוטנציאל מסחרי, דבר המפחית את הוצאות המימון העצמי של הממציא.

• לפני הגשת בקשת הפטנט כדאי לפתח את הרעיון/ המצאה ולבצע תכנון קונספט עקרוני וזאת על מנת שלא ייוצר מצב בו הממציא מגיש בקשה לפטנט בטרם מיקד את המצאתו פיתח וחשב על שיטות היישום והתועלות שניתן להפיק מההמצאה, דבר היכול לגרום שפרטים החסרים בבקשת הפטנט יפגעו בחוזקו והיקפו.

• בפניה לחברתנו תקבל שירות איכותי ואישי מחברה בעלת ניסיון בפיתוח מוצרים רבים שזכו להצלחה עולמית.
אב טיפוס פטנטים והמצאות בע"מ – כל השירותים במקום אחד.

לקידום המצאתך טלפן: 03-9721187.

מעוניין לקדם את הרעיון או ההמצאה שלך? צור איתנו קשר עוד היום