פטנטים רשומים פטנט רשום

אחת המטרות העיקריות של הממציאים היא קבלת פטנטים רשומים, אך קיימות מטרות חשובות לא פחות מקבלת פטנטים רשומים כמו למשל; בניית אב טיפוס של ההמצאה, הכנת קו ייצור וייצור תעשייתי של הפטנט הרשום שהתקבל על המצאה חדשה של הממציא.

מטרה נוספת של הממציא היא שהמוצר המיוצר על פי ההמצאה החדשה ייקלט בשוק העולמי בהיקף נרחב ויניב לממציא וליזם רווחים כלכליים וכספיים בהתאם לציפיותיו.

פטנט רשום ככלי למסחור ההמצאה

חברות וגופים מסחריים מכבדים ומעריכים את בעלי הפטנטים הרשומים ובחלקם מעוניינים לעשות איתם עסקים מסחריים בצורות שונות.

לדוגמא: א. הסכמי תמלוגים- מקובל שרוכש הזכויות בפטנט רשום ישלם לבעל הפטנט אחוז מסוים מהמחיר הסיטונאי של ההמצאה.  ב. יש חברות וגופים מסחריים המעוניינים לרכוש את הפטנטים הרשומים באופן בלעדי על ידי העברת הזכויות בפטנטים לרשותם ותשלום חד פעמי בזמן ביצוע המכירה וחתימה על חוזה העברת הזכויות מהממציא לחברה. חברת אב טיפוס פטנטים והמצאות בע"מ עוזרת ללקוחותיה ביצירת קשר עם קונים פוטנציאליים.

פטנט רשום

פטנט רשום 

פטנט רשום ומכירת ההמצאה לדוגמא: בארצות הברית קיימת חברה בשם: Intellectual Ventures הרוכשת בעיקר פטנטים רשומים אמריקאיים. כלומר ממציא בעל פטנט רשום אמריקאי יכול לפנות לחברה דרכנו, אנו מציעים לחברה זו וחברות אחרות את הפטנט הרשום, במטרה לקבל משוב והצעה עסקית.

החברה רכשה כבר עד היום לפי פרסומים בעיתונות כ- 30,000 פטנטים רשומים בעיקר בארה"ב.
כתובת החברה ומשלוח הצעות למכירת פטנטים רשומים היא:
www.intellectualventures.com
Intellectual Ventures
3150 139th Ave SE
Building 4
Bellevue, WA 98005
USA

לקוחות חברת אב טיפוס פטנטים והמצאות בע"מ יוכלו לקבל פרטים נוספים והסברים על צורת ההתקשרות עם חברה זו וכן דוגמאות מומלצות של מכתבים ושיטה מומלצת לניהול המשא ומתן איתם כדי לבצע עסקה מוצלחת של מכירת פטנטים.

פטנט רשום מקנה זכות מונופול לבעל הפטנט למשך 20 שנה מיום הגשת בקשת הפטנט, פטנט רשום מאפשר לממציא להגן על המצאתו מפני העתקה וכמו כן הממציא יכול למכור את המצאתו או לתת רישיונות שימוש לגורמים שונים. פטנטים רשומים מתקבלים לאחר הגשת בקשה לרישום פטנט במידה ובוחן פטנטים מטעם רשות הפטנטים מחליט להעניק פטנט רשום לפי הדרישות של חוק הפטנטים התקנות והפסיקה.

אנו מספקים שירותים משלב הרעיון ומשלבים בעבודתנו עורך פטנטים יועץ, שילוב בין צוות טכני לעורך פטנטים יכול להשפיעה על הפרטים שיופיעו בפטנט הרשום, לעיתים צוות טכני יכול לספק לעורך הפטנטים מידע טכני חשוב ודרכי ישום שונות של ההמצאה כדי שאלו יהיו מנוסחות בפטנט הרשום וירחיבו את היקף ההגנה.

פטנט רשום אמצעי למכירת ההמצאה 
פטנט רשום הנו אמצעי למכירת ההמצאה, ממציא שיפנה לחברות ומשקיעים ללא פטנט רשום או לפחות פטנט בתהליך רישום, מסתכן, שאותה חברה תבצע את ההמצאה מבלי לשלם לממציא. אבל רק לאחר שלממציא יש פטנט רשום, אז הוא הופך להיות בעל ההמצאה ואז יכול למכור את המצאתו,  למשל בתשלום חד פעמי או בתמלוגים או בשילוב, בין תשלום חד פעמי ותמלוגים וכן בדרכים עסקיות נוספות.
 
טלפן 03-9711011 ונעזור לך לקדם את המצאתך.

מעוניין לקדם את הרעיון או ההמצאה שלך? צור איתנו קשר עוד היום