הדפסה תלת מימדית לפטנטים

הדפסה תלת מימדית לפטנטים מאפשרת ליזם לבדוק פטנט, הדפסה תלת מימדית לפטנטים ממחישה ליזם את פעולות המוצר העתידית ומאפשרת לבדוק את יישום הפטנט באופן מהיר וזול יחסית, על ידי ייצור חלקי פלסטיק, באמצעות הדפסה תלת מימדית לפטנטים היזם יכול לשפר את התכנון והיישום במידת הצורך.

ממציאים לעיתים מגישים בקשת רישום פטנט, אך עדיין אין להם את יישום ההמצאה בפועל, לכן באמצעות הדפסה תלת מימדית לפטנטים, יכול היזם לבדוק את המצאתו, אנו מייצרים דגם באמצעות מדפסת תלת מימדית בשיטה של דיגום מהיר.

ניתן לייצר חלקי פלסטיק ולשלב בהם את האלקטרוניקה, מתכת ושאר מרכיבי המוצר העתידי במידת הצורך, תחילה יש לתכנן את הדגם, הצוות הטכני שלנו מתכנן את החלקים השונים ומעצב את הדגם, יש מקרים שליזם יש כבר תכנון מוכן, במקרה זה היזם מספק לנו קובץ ומקבל הצעת מחיר לייצור חלקי הפלסטיק השונים.

היתרון בהדפסה תלת מימדית שכבר בשלב מוקדם היזם יכול לבדוק שהדגם עונה על דרישותיו וציפיותיו, במידה ונדרש לשפר את פעולת הדגם או עיצובו, ניתן לייצר באופן מהיר וזול יחסית חלק אחר.

הצוות הטכני שלנו עובד בפיתוח המוצר במקרים רבים משלב הרעיון או בשלב מתקדם יותר אליו הגיע היזם, הצוות הטכני משלב בעבודתו עורך פטנטים יועץ שבמקביל שוקד על עריכת בקשת רישום פטנט, השילוב בין צוות טכני לעורך פטנטים, משפר את היקף ההגנה בבקשת הפטנט ואת תחום העבודה של מפתחי הדגם, כדי שיפתחו דגם שאכן מבוקש במסגרת בקשת הפטנט, כמו כן הצוות הטכני מעביר מידע טכני ושרטוטים אמיתיים ולא תיאורטיים, שבאמצעותם עורך הפטנטים נעזר בשלב עריכת הפטנט או בקשת רישום המדגם.

הדפסה תלת מימדית לפטנטים נעשית בבית המלאכה שלנו, יתרון נוסף שניתן לבחור מגוון צבעים בייצור הדגם ואין צורך לצבוע את הדגם, חומר הגלם מצוי אצלנו בצבעים שונים ומוצגות האופציות האפשריות ללקוח, כמו כן ניתן לייצר את הדגם ממספר צבעים כל חלק בצבע אחר במידה ויש לכך צורך או עדיפות.

לקבלת פרטים נוספים או הצעת מחיר לתכנון או ייצור חלקים בהדפסה תלת מימדית צור קשר או טלפן 03-9721187.

מעוניין לקדם את הרעיון או ההמצאה שלך? צור איתנו קשר עוד היום