דיגום מהיר לפטנטים ובניית דגם

דיגום מהיר לפטנטים ובניית דגם הנם תחומים המשתלבים האחד בשני, דיגום מהיר לפטנטים ובניית דגם במקרים רבים נערכים במקביל, דיגום מהיר הנה שיטה יעילה מהירה וזולה כדי לבדוק את ההמצאה המוגשת כבקשת פטנט.

דיגום מהיר הנה שיטה זולה יחסית ומהירה המאפשרת ליזם, לממציא או חברה לבדוק המצאה או את פיתוחו של מוצר חדש, אנו מייצרים את הדגם באמצעות הדפסה תלת מימדית, דיגום מהיר מאפשר לייצר חלקי פלסטיק ולשפר את המוצר העתידי על ידי בחינה וניסויים של הדגם.

במקרים בהם ליזם יש קובץ תכנון מוכן, הוא יכול לשלוח לנו קובץ ולקבל בחזרה הצעת מחיר לחלקי הפלסטיק, במידה וליזם אין קובץ מוכן, תחילה מקבל היזם הצעת מחיר לתכנון דגם, לאחר שמכינים את קבצי התכנון ניתן לתת הצעת מחיר לבניית הדגם בדיגום מהיר.

בדיגום מהיר ניתן להחליף בקלות יחסית חלק פלסטי מסוים במידה ודרוש כדי לשפר את המוצר העתידי, כמו כן כבר בשלב התכנון ניתן לעצב את הדגם, על ידי בניית הדגם אפשר לבדוק האם העיצוב עומד ביעדי היזם או החברה.

דיגום מהיר הנה שיטה חדשנית יחסית לשיטות הייצור הישנות, היתרון הוא חסכון בכסף ובזמן, אפשרות יצירת מספר דגמים ושכפולים לבדיקת המוצר במספר עיצובים.

אנו משלבים בחלקי הפלסטיק שיוצאים במדפסת התלת מימדית חלקי מתכת, אלקטרוניקה ועוד, באופן זה הצוות הטכני שלנו מרכיב דגם קרוב ככול שניתן למוצר הסופי העתידי, אותו ניתן לבחון ולבצע עימו ניסויים שונים.

מעוניין לקדם את הרעיון או ההמצאה שלך? צור איתנו קשר עוד היום