יש לי פטנט – פטנטים ישראלים נמכרים?

ממציאים רבים שואלים: יש לי פטנט – האם פטנטים ישראלים נמכרים? התשובה כן, הממציאים הישראלים מצליחים למכור פטנטים רבים בישראל ובעולם כולו, המצאות רבות יצאו מישראל ונמכרות ברחבי העולם בהצלחה רבה, הישראלים נתפסים במדינות רבות בעולם כבעלי יכולת טכנולוגית והצגת רעיונות ייחודיים המקדמים תעשיות רבות בחזית החדשנות.

אפשר לראות פטנטים שפותחו בישראל ופיתחו את תחומי התעשייה הרלוונטיים על ידי ממציאים ישראלים וזכו להצלחה כלכלית רבה ולהערכה מקצועית בקרב אנשי המקצוע בעולם, למשל בתחומי בטחון, רפואה, מוצרי צריכה לבית ולמשרד, כלי עבודה, בתחומי החקלאות השקיה ומים, מוצרי תינוקות, בהייטק – תוכנה ומחשבים ובתחומים רבים אחרים.

אז מה עושים, איך מקדמים רעיון לכדי הצלחה כלכלית, השלב הראשון בדרך כלל הנו התמצאות בתחום ההמצאה, כלומר צריך לבדוק מה קיים בתחום, לאחר מכן לפתח את העיקרון של ההמצאה כלומר לבצע תכנון קונספט עקרוני המאפשר להבין את בסיס ההמצאה, לאחר מכן רצוי להגיש בקשת פטנט על מנת לא להפסיד זכות אשר הממציא יכול ליהנות כלכלית ממנה בשלבים מאוחרים יותר. לאחר הגנה על ידי בקשת הפטנט ממציאים פעמים רבות כבר בשלב זה מתחילים בפעילות היזמית ומגייסים הון והשקעות לטובת המיזם. לעיתים יש צורך לבנות אב טיפוס בכדי לקדם ולהגדיל את הפוטנציאל הגלום בהמצאה אך לא תמיד יש צורך בכך, פעמים רבות על ידי מצגת עסקית טובה או עדיף על ידי סרטון אנימציה המראה את פעולות ויתרונות ההמצאה ניתן כבר בשלב זה למכור את ההמצאה שהוגשה כבקשת פטנט.

חברתנו מספקת שירותים אלו לממציאים וחברות מהשלב הרעיוני, יזמים וממציאים המעוניינים לקדם את המצאתם יכולים להסתייע באנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומים אלו ואחרים, החל משלב תכנון הקונספט לכדי רישום הפטנט, הן בשלב תכנון וייצור אב טיפוס, הכנת סרטוני אנימציה ומצגות, וליווי שלבי המכירה בארץ ובעולם.

צור קשר וקבל פרטים נוספים לקידום המצאתך 03-9721187.

מעוניין לקדם את הרעיון או ההמצאה שלך? צור איתנו קשר עוד היום